Álláslehetőségek

Takarítói állás

© de.freepik.com

Napi 4 órás / heti 20 órás munkavégzés egy budapesti nagykövetségen
Lehetőleg a reggeli vagy késő délutáni órákban pl. 7-11 vagy délután 15-19 óráig
(Később lehetőség napi 6 órás/ heti 30 órás munkavégzésre)

FELADATOK, MUNKAKÖR:

  • Nagykövetség napi takarítása: irodák, mellékhelyiségek, lépcsőház, konyha (ca. 450 m2)
  • Papírmegsemmisítő rendszeres kiürítése
  • Konyharuhák mosása és vasalása (helyben)
  • Irodai növényzet locsolása
  • Takarításhoz szükséges tisztítószerek vásárlása
  • Szükség esetén: épület körüli takarítás, falevél összeseprés, hólapátolás, kisebb karbantartási munkák elvégzése, részvétel a rendezvényekkel kapcsolatos előkészületekben és utómunkákban

ELVÁRÁSOK:

  • Takarítói munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság, diszkréció
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  •  Jó együttműködési készség, segítőkészség
  • Diplomáciai testületeknél szerzett gyakorlat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiszámítható mennyiségű, jól ütemezhető munka
  • Piacképes jövedelem
  • Jó munkakörülmények
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • 13. havi munkabér
  • Ruhapénz (munkaruha vásárlásra)

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: 2021. január 4.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIV. kerület

Önéletrajzát kérjük, küldje a palyazat@abt.hu címre 2020. december 6-ig.